Zaposlenici

KODING d.o.o. od uvijek je pridavao važnost kvalitetnom osoblju te su u našem poduzeću zaposleni samo obrazovani stručnjaci koji svojim iskustvom pridonose stalnom napretku.

Naš tim čine:

Zvonimir
e-mail: zvonimir@koding.hr

Radmila
e-mail: radmila@koding.hr

Nebojša
e-mail: nebojsa@koding.hr

Sanja
e-mail: sanja@koding.hr

Baja
e-mail: baja@koding.hr

Dinka
e-mail: dinka@koding.hr

Vlado
e-mail: vlado@koding.hr

Ivana
e-mail: ivana@koding.hr

Damir
e-mail: damir@koding.hr